על Sinergia Group

Sinergia Group הוקמה ב -2005 על ידי שלושה שותפים: אלי מרון, ארזה בן עמי ארמה ועירית גלילי במטרה להביא ידע ומקצוענות לעולם הקמעונאות וההפצה בישראל.

אנחנו מביאים ידע וניסיון של עשרות שנים ואלפי קילומטרים של חנויות שאנחנו פוקדים מידי שנה בכל  הענפים: מזון, אופנה, אלקטרוניקה, פארם, עשה זאת בעצמך ועוד.

המומחיות ההייחודית שלנו - הכרות עם עולם הקמעונאות וההפצה מ"קצה לקצה" - מאפשרת לנו לסייע ליצרנים וקמעונאים למקסם את הפוטנציאל והמשאבים שלהם. 

אנחנו מתמחים בייעוץ אסטרטגי, פיתוח עסקים בעולם הקמעונאות, תכנון והקמת חנויות, הטמעת חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות בעסקים קמעונאיים, הדרכה לכל הדרגים בקמעונאות,כולל פיתוח הדרכות באון ליין,  תכנון פלנוגרמות, אופטימיזציה של ניהול מלאי והזמנות, אנליטיקס מתקדם בקמעונאות (ביג דאטה).

את הבלוג ערוץ החדשות בקמעונאות בעידן ה"נורמלי החדש" הקמנו לאור פניות של קמעונאים ומפיצים שמבקשים לדעת איך להתמודד עם השלכות הקורונה.

בבלוג נציג מאמרים מחקרים נתונים על התמודדות עולם הקמעונאות עם העידן החדש של צריכה וקניות שאנחנו חווים החל מחודש מרץ  2020 -  עם החלת הסגר על המשק ופתיחתו ההדרגתית לפעילות.

הבלוג הזה נועד להביא לכם את הידע העדכני בהתמודדות עם עידן הקורונה ומשמעויותיו לקמעונאים, יצרנים ומפיצים.

הבלוג נערך על ידי עירית גלילי ואתם מוזמנים לשתף בו ידע, מידע, חוויות ורעיונות.